на главнуюнаписать письмо
Довідники
препарати наших спонсорів

Вхід администратора:
Логін:
Пароль:
Забули пароль?
16.07.2013

Колипрев при лактазной недостаточности

Диетическая добавка к пище Колипрев – это специально созданный ферментный препарат лактазы в каплях для лечения младенческих колик у детей до четырех месяцев, которые имеют непереносимость молока в связи с дефицитом лактазы (лактазную недостаточность). Производитель – компания Celsis (Португалия).

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:
Для  перорального застосування разом з молоком матері або з дитячою харчовою сумішшю.
Склад: 1 мл крапель містить: лактази - 2 3000 ALU; гліцерин - 600,0 мг, хлорид калію - 9,0 мг, сорбат калію -0,5 мг, очищену воду.

Не містить ГМО
Не є лікарським засобом

ГОСТРИЙ БІЛЬ, ЯКИЙ ЗАХОПИВ ВАС ЗНЕНАЦЬКА
Кишкові кольки у немовлят.
Приблизно 20-25% немовлят мають кольки. Як правило, кольки характеризуються нападами дратівливості, тривоги, плачу. Коли у дитини кольки, вона починає сильно плакати, виникає почервоніння обличчя, немовля підтягує ніжки до животика. Всі немовлята плачуть, але якщо дитина плаче більше ніж три години на добу, три або чотири дні на тиждень, у немовляти найймовірніше кишкові кольки.
Коли дитина плаче через кольки годинами і нічого не може її заспокоїти, дана ситуація стає вкрай неприємною для батьків і повністю змінює звичне сімейне життя.
ДІАГНОСТИКА
• Кольки починають турбувати немовлят у віці від 15 днів і д 3-4 місяців.
• Немовля сильно плаче, як правило, впродовж 2-3 годин, і його неможливо заспокоїти.
• Немовля майже завжди плаче в один і той самий час один-два рази на день в основному після обіду або під вечір.
• Немовля підтягує під себе ніжки і стискає кулачки.
• Як правило, відбувається здуття кишечнику, іноді у дитини можуть виникати закрепи.
ПРИЧИНИ ЗАХВОРЮВАННЯ
В основному, причиною кольок у немовлят стає «незрілість» ферментативних систем кишечнику, недостатнє вироблення ферменту лактази, що підсилюється всмоктуванням повітря під час прийому їжі, споживанням матір'ю деяких видів харчових продуктів, дискомфорт і стрес.
НЕПЕРЕНОСИМІСТЬ ЛАКТАЗИ
Лактаза - це першооснова цукру в усіх типах молока, що складається з двох молекул: глюкози і галактази. Для всмоктування цих молекул у кишечнику, вони повинні бути попередньо розділені (гідролізовані) ферментом під назвою лактаза, який виробляється кишковими ворсинками. Коли цей фермент відсутній або його виробництво є недостатнім, лактаза не гідролізується, що призводить до непереносимості лактази. Непереносимість лактази є поширеною і зазвичай тимчасовою проблемою у немовлят, у зв'язку з недостатнім виробленням лактази на протязі перших кількох місяців життя. З часом, організм дитини починає виробляти достатню кількість лактази, щоб ефективніше перетравлювати необхідну кількість лактази, однак зазвичай це відбувається через 3-4 місяці після народження.
В перші тижні з моменту народження в організмі немовляти виробляється недостатня кількість Лактази, що призводить до не перетравлення молочного цукру (лактази) і під впливом існуючих бактерій в кишечнику починається процес бродіння, в результаті чого підвищується утворення газу в кишечнику дитини. Це призводить до метеоризму і здуття живота. Надлишок ферментативної активності бактерій може викликати порушення в шлунково-кишковій перистальтиці, в результаті чого дитина страждає від спазмів. Дуже часто можна почути звуки(бурчання), що утворюються в кишечнику немовляти. Тиск, що створюється надлишком неперетравленої лактози, викликає приплив води, що проявляється здуттям живота та діареєю. Зміни осмотичного тиску в кишечнику призводять до втрати води. Якщо цю втрату не компенсувати, може виникнути зневоднення організму дитини.

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ

Якщо мати годує дитину грудьми, вона повинна зменшити або навіть відмовитися від певних продуктів харчування, які можуть спровокувати або посилити кольки у немовляти. З цієї причини необхідно зменшити вживання таких продуктів, як: капуста, броколі, брюссельська капуста, огірки, цибуля, червоний перець, кава та ін. Мати повинна прикладати немовля до грудей правильно, в спокійній та зручній обстановці. Якщо кольки виникають через зменшене вироблення ферменту лактази, то почуття дискомфорту у немовляти закінчується або значно зменшується після застосування згаданого ферменту в молоці. 

ХАРАКТЕРИСТИКИ КОЛІПРЕВ
• Містить високоактивний фермент лактази рослинного походження, отриманий з Aspergillus oryzae.
• Aspergillus oryzae є стабільним і біологічно активним джерелом лактази.
• Стійкий в кислому середовищі шлунка.
• Зберігае свою активність при великих коливаннях рН.
• З 15 мл можна приготувати 37 порцій з рекомендованою дозою 8 крапель на кожну порцію.
 
ЧОМУ КОЛІПРЕВ?
Тому що фермент лактази полегшує гідроліз лактази в молоці. Таким чином, Коліпрев потрібно використовувати при годуванні дитини молочною сумішшю чи грудному вигодовуванні.
 
СТАНДАРТИ ПРАВИЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ КОЛИ ВИКОРИСТОВУВАТИ КОЛІПРЕВ?
Коліпрев повинен використовуватись під час кожного годування немовляти впродовж перших 3-4 місяців його життя. 3-4 місяці - це період, після якого фермент лактази зазвичай починає вироблятися у достатній кількості у немовлят. Після закінчення цього періоду необхідно поступово відмовитись від Коліпрев. Ми пропонуємо Вам зменшувати рекомендовану дозу в два рази під час кожного прийому їжі, після чого поперемінно використовувати з кожним прийомом їжі, поки не буде використовуватись лише один раз на день, перш ніж повністю відмовитись від Коліпрев. Якщо в процесі відмови від Коліпрев в рамках харчування немовляти неприємні відчуття не проходять або повертаються, рекомендовано повернутися до вихідної схеми вживання.
 
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ: індивідуальна чутливість до компонентів.
 
ЯК ВЖИВАТИ КОЛІПРЕВ
Разом з молоком матері:
• Накапати відповідну кількість крапель на попередньо стерилізовану ложку і дати проковтнути немовляті, дотримуючись таблиці дозування відповідно до віку дитини та кількості крапель на один прийом їжі.
• Продовжувати грудне вигодовування, як завжди.
 
При годуванні молочними сумішами:
• Ретельно приготувати дитяче харчування відповідно до інструкції виробника.
• Додати краплі Коліпрев до молока або харчової суміші відповідно до таблиці дозування.
• Відмовитись від приготовленої для вживання суміші, яка не використовується.
 
Якщо батьки вирішили заздалегідь приготувати їжу для немовляти, додайте 4 краплі Коліпрев до молока і зберігайте його в холодильнику впродовж 4-х годин. Таблиця дозування є орієнтовною. У виняткових випадках, коли немовля відчуває значний дискомфорт, використання Коліпрев може бути поступово збільшене, крапля за краплею, але не більше 12 крапель на 1 прийом їжі.
 
 
ПРИМІТКИ
Оскільки Коліпрев є ферментом, він руйнується під впливом високої температури.
Бажано додавати його до молока кімнатної температури (не до холодного і не до гарячого молока). Чітко дотримуватись інструкцій, що містяться всередині коробки. Якщо кишкові кольки не проходять, необхідно проконсультуватися з лікарем.
 
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці за температури не вище 25°С, строк придатності 2 роки з дати виготовлення, вжити впродовж 3-х тижнів після відкриття пляшки. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не можна використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Источник: http://pharmunion.com.ua/

Повернутися до новин

Спеціалістам
стравохід, шлунок, 12-пала кишка
кишечник
підшлункова залоза
печінка, жовчовивідні шляхи
шкіра
стравохід, шлунок, 12-пала кишка
кишечник
підшлункова залоза
печінка, жовчовивідні шляхи
загальні питання
фармакотерапія
фітотерапія
гомеопатія
усі права захищено, при використанні материалів посилання на сайт обов'язково