на главнуюнаписать письмо
Довідники
препарати наших спонсорів

Вхід администратора:
Логін:
Пароль:
Забули пароль?

Олія льону

Олія льону - ​​важливий і незамінний продукт для здоров'я. Регулярне застосування лляної олії нормалізує роботу організму і допомагає при багатьох захворюваннях.

Олію отримують з насіння льону холодним пресуванням. Саме при технології холодного віджиму олія зберігає свої цілющі властивості і може використовуватися в лікарських цілях. За біологічною цінністю олія з насіння льону займає перше місце серед інших харчових рослинних олій та містить масу корисних для організму речовин (поліненасичені кислоти, вітаміни F, A, E, B, K, насичені жирні кислоти.

Саме через високий вміст Омега-3 і Омега-6 масло насіння льону сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі.

Застосування лляної олії, що виготовляється з насіння льону, ефективно при запаленні стравоходу, гастритах, дуоденітах, виразковій хворобі шлунка і 12-ти палої кишки, в якості легкого проносного засобу при запорах.

Жінкам прийом лляної олії особливо рекомендований під час вагітності, так як до складу олії входять поліненасичені жирні кислоти, які беруть участь у процесі формування головного мозку плода. Прийом олії також покращує перебіг передменструального синдрому (ПМС).

Лляна олія добре чистить печінку і сприяє спалюванню жирів в організмі. Саме через ці властивості, її широко застосовують в дієтології. Дуже корисна лляна олія і для зовнішнього використання — вона використовується в косметології для догляду за шкірою обличчя, рук і тіла, володіє пом’якшуючою і омолоджуючою дією.

 

«Органічна олія- здорове життя»

 

 

 

Повернутись до каталогу

Спеціалістам
стравохід, шлунок, 12-пала кишка
кишечник
підшлункова залоза
печінка, жовчовивідні шляхи
шкіра
стравохід, шлунок, 12-пала кишка
кишечник
підшлункова залоза
печінка, жовчовивідні шляхи
загальні питання
фармакотерапія
фітотерапія
гомеопатія
усі права захищено, при використанні материалів посилання на сайт обов'язково